Efekty specjalne

Oświetlenie architektoniczne

To prosty, ale efektowny sposób na uwidocznienie i podkreślenie danego budynku, sali lub obiektu. Najczęściej podświetlane są budynki, w których odbywa się event albo inne miejsce z nim związane. Oświetleniu architektonicznemu może towarzyszyć reklama laserowa lub pokazy laserowe graficzne.

 

Wyrzutnie ognia

Wytwornice ognia to maszyny, które wytarzają tzw. „słupy ognia, mogą one być użyte zarówno do pokazów artystycznych jak i podczas różnego rodzaju imprez muzycznych czy prezentacji produktowych. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów profesjonalnych maszyn prostych i kątowych, które potrafią wyrzucić słup ognia nawet do 9m w górę!

 

Wytwornice zimnych ogini – sparkular

Maszyny typu „sparkular” to urządzenia dzięki którym można osiągnąć widowiskowy efekt fontanny iskier! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki maszyny są całkowicie bezpiecznie, można je używać również we wnętrzach pomieszczeń bez jakiegokolwiek ryzyka zapłonu.  Jest to efekt, który świetnie podkreśli różnego rodzaju wydarzenia takie jak np. wręczenie nagród, otwarcie uroczystości czy też prezentacja nowego produktu.

 

 

pokaz przestrzenny
pokazy pirotechniczno-laserowe